Išrinktas naujas Studentų atstovybės prezidentas

Kovo 12 d. popietę VDU didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyko VDU Studentų atstovybės rinkiminė-ataskaitinė konferencija, kurios metu VDU Studentų parlamentas išrinko naują atstovybės prezidentą, valdybą ir revizijos komisiją, patvirtino atstovybės veiklos bei revizijos komisijos metines ataskaitas.

Naujuoju atstovybės prezidentu tapo VDU Marketingo vadybos antrakursis Mindaugas Grigas, praėjusiais metais ėjęs Studentų atstovybės Marketingo ir reklamos komiteto koordinatoriaus pareigas.

Paklaustas apie tai, kaip jaučiasi perėmęs atstovybės vairą, M. Grigas tvirtino, jog šios pareigos jam kelia dvejopus jausmus. „Esu veiklos žmogus, tad džiugu, kad galėsiu dirbti platesniu spektru mūsų studentų labui. Ir kartu jaučiu didelę atsakomybę, kad atstovybė ir toliau kiltų tik į viršų savo daromais darbais“, – paaiškino išrinktasis prezidentas.

Pasak jo, pradedant darbus kartu su komanda buvo išsikelti du pagrindiniai tikslai. Pirmasis – trijų pakopų mentorystės programa, vykdoma bendradarbiaujant su universiteto padaliniais. Ją sudarytų socialinė, akademinė bei psichologinė pagalba.

„Studentui būtų suteikiama įvairiapusė parama – nuo įsiliejimo į kultūrinę miesto dalį iki problemos sprendimo dėl prastų pažymių iš studijuojamo dalyko“, – pasakojo M. Grigas.

Antrasis išsikeltas tikslas – atrasti naujas bendravimo platformas su studentais, kad būtų galima lengviau ir greičiau aiškintis kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus.

Konferencijoje taip pat dalyvavo ir buvęs Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas, VDU studijų prorektorius Kęstutis Šidlauskas, VDU Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius bei svečiai iš kitų Lietuvos universitetų bei kolegijų studentų atstovybių.

Visi susirinkusieji nuoširdžiai dėkojo buvusiam VDU Studentų atstovybės prezidentui Justinui Petkui, sveikino Mindaugą Grigą perėmus atstovybės vairą ir linkėjo sėkmės įvykdant užsibrėžtus tikslus.