Išleista knyga „Introduction to Lithuanian Law“

2011 metų pabaigoje buvo išleista VDU Teisės fakulteto mokslininkų parengta knyga-vadovėlis anglų kalba „Introduction to Lithuanian Law“. Tai yra pirmas tokio pobūdžio leidinys tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje ir reikšmingas VDU Teisės fakulteto mokslininkų bendro ir ilgo darbo rezultatas bei pasiekimas.

Darbe pristatoma apibendrinta visos Lietuvos teisės sistemos apžvalga ir analizė anglų kalba. Iki šiol lietuvių kalbos nemokantys mokslininkai ir teisės praktikai, kuriems prireikdavo informacijos apie Lietuvos teisės sistemą, turėdavo pasikliauti išsibarsčiusiais ir nesusistemintais duomenimis ir vertimais šioje srityje.

Knygoje-vadovėlyje apimamas ir sisteminėje-analitinėje perspektyvoje pristatomas platus Lietuvos teisės sistemos sričių spektras: deliktinė teisė, bendrovių ir nuosavybės teisė, administracinė ir procesinė teisė bei kt. Leidinyje siekiama ne tik atskleisti esminius kiekvienos srities elementus, tačiau pristatyti ir jose keliamas ar iškylančias teorines ir praktines problemas, nušviesti galimą srities vystymosi perspektyvą.

Nuo šiol užsienio teisės praktikai turės patikimą šaltinį apie Lietuvos teisės sistemą, o teisės mokslininkai ir studentai – iki šiol neturėtas galimybes integruoti žinias apie Lietuvos teisę į lyginamuosius ir kitokio pobūdžio mokslinius tyrimus bei darbus.

Daugiau informacijos apie knygos įsigyjimą rasite čia.