Intelektiniame žaidime tikrins studentų sumanumą

ELSA VDU ir VDU Studentų atstovybė kviečia dalyvauti universiteto studentų organizuojamame intelektiniame žaidime „Geležinė logika“, kuris vyks keturis lapkričio pirmadienius 19 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28). Dalyvių registracija vyksta internetu.

„Geležinė logika“ – tai intelektinis žaidimas, kurio metu žaidėjams užduodami įvairūs klausimai. Kiekvienai komandai už teisingai atsakytus klausimus skiriami taškai, o kiekvieno etapo pabaigoje daugiausiai taškų surinkusi komanda skelbiama etapo laimėtoja ir yra apdovanojama.

Žaidimą sudaro 4 etapai po 6 turus, kurių kiekviename užduodami klausimai, susiję su istorija, menu, logika, gamta ir pačių žaidėjų sumanumu.

Renginys išsiskiria interaktyviu žaidimu, kuris vyks paskutinio, finalinio etapo metu. Jis bus orientuotas į dešimt geriausių komandų, kurios varžysis „Greičiausio paspaudimo“, „Lyderių“ ir temų turuose. Kiekvieno etapo pabaigoje rėmėjų įsteigtais prizais bus apdovanota geriausiai pasirodžiusi komanda.

Išskirtinis prizas, kurį gaus nugalėjusi komanda – „Geležinės logikos“ kūrėjų taurė.

Dalyvių registracija

Taisyklės ir daugiau informacijos