Inovatyviausias metų mokytojas – VDU ŠA doktorantas A. Bitautas

1864 1

Lapkričio 23 d. apdovanoti Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų laureatai. Socialinių dalykų kategorijoje inovatyviausiu mokytoju išrinktas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos doktorantas, Vilniaus Taikos progimnazijos istorijos mokytojas dr. Algis Bitautas.

Lapkričio 23 d. VDU Švietimo akademijoje A. Bitautas apsigynė edukologijos mokslo krypties disertaciją  „Daugiaperspektyvio požiūrio ugdymo raiška Lietuvos istorijos vadovėliuose“ (Socialiniai mokslai, edukologija 07 S). Mokslinis vadovas – prof. dr. Benediktas Šetkus.

Taip pat inovatyviausios Metų mokyklos vadovu tapo VDU Švietimo akademijos alumnė, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijos direktorė Inga Vargalienė.

VDU Švietimo akademijos bendruomenė sveikina laureatus.

Komentarai

Albertas

Si asmenybe uzsiima turto prievartavimu is mazameciu. Mokytojas Bytautas vaikams liepe atnesti po 1 eura, nes jis turi jiems atspausdinti kontrolini testa. O jei kuris vaikas neatnes tures ranka perpaisyneti zemelapi. Kai vaikai paprase, kad mokytojas jiems atsiustu zemelapi per TAMO tam, kad jie galetu atsispausdinti, mokytojas tai padaryti atsisake, motyvuodamas, kad perpiesit. Ar tokiems zmonems vieta mokykloje? Ar jie gali vadintis inovatyviausiais?