„Inovacijų savaitėje 2016“ – turai po VDU laboratorijas

Rugsėjo 26 – spalio 1 dienomis pirmą kartą Lietuvoje rengiama „Inovacijų savaitė 2016“, kurią organizuoja Ūkio ministerija kartu su partneriais. Per šešias dienas Vilniuje ir Kaune įvyks daugiau kaip 50 nemokamų renginių, skirtų profesionalams – verslininkams, tyrėjams – taip pat visuomenei – pradedantiesiems verslininkams, studentams, inovacijomis besidomintiems žmonėms.

Rugsėjo 27 d., antradienį, „Inovacijų savaitė 2016“ atkeliauja ir į Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Gamtos mokslų fakulteto (GMF) (Vileikos g. 8) erdves, kur 10-15 valandomis vyks pažintiniai turai po universiteto laboratorijas.

Jų metu bus galima susipažinti su Aplinkotyros, Biotechnologijos, Neuromokslų, Genetikos, Multimedijų bei Robotikos laboratorijomis ir jose atliekamais moksliniais tyrimais. Taip pat bus galima sužinoti kaip nustatoma ir vertinama aplinkos (oro, vandens ir dirvos) tarša, kaip kuriami nauji kovos su vėžiniais susirgimais būdai biotechnologijų pagalba bei iš arti susipažinti su smegenų veiklos tyrimų galimybėmis ir būdais.

Dalyviams bus pristatyti nauji erkių ir kitų gyvūnų pernešamų ligų tyrimai. Inovacijomis besidomintiems – pažintis su išplėstinės ir virtualios realybės kūrimu ir panaudojimu buityje bei robotikos galimybes ir perspektyvas kasdieniniame gyvenime.

Daugiau informacijos apie „Inovacijų savaitę 2016“ ir registraciją į VDU pažintinius turus ieškokite čia.