Informaciniuose seminaruose pristatytos LLP / Erasmus galimybės

Kovo 7–15 dienomis visi VDU fakultetai savo studentams organizavo informacinius seminarus, kuriuose pristatė LLP / Erasmus programos galimybes. Šiuo metu VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia LLP / Erasmus konkursus: studijoms (iki kovo 20 d.) ir praktikai (iki balandžio 25 d.), todėl seminarų metu studentai turėjo puikią progą išgirsti dėstytojų ir studentų atsiliepimus, rekomendacijas, padiskutuoti rūpimais klausimais.

Pranešimus skaitę Erasmus programos studentai patvirtino, kad galimybė studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje žavi ir tuo pačiu kelia daug klausimų. Visų atsakymų iš karto negalima rasti, todėl Erasmus dar vadinama mokykla, kurią verta „praeiti“ pačiam: geresniam savęs ir pasaulio pažinimui, akademinių žinių praplėtimui, užsienio kalbų tobulinimui. Kiekvieno Erasmus studento laukia iššūkiai, nauji potyriai, pažintys. Tai tiesiog galimybė vieną pusmetį studijuoti kitaip, o sukauptas patirtis pritaikyti savo karjerai.

Vytauto Didžiojo universitetas Erasmus programos narystę mini nuo 2000 metų. Per 11 metų dalinėms studijoms ir praktikai išvyko daugiau kaip 1300 studentų, o po paskelbtų konkursų šia galimybe kitais mokslo metais pasinaudos dar apie 200 VDU studentų.

Studentai, neturėję galimybės sudalyvauti informaciniuose seminaruose, detalesnę informaciją gali rasti čia.