Informacija apie valstybinių stipendijų konkursus

Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF) informuoja apie naujus valstybinių stipendijų konkursus – šiuo metu vyksta konkursai studijoms, stažuotėms arba vasaros kursams Latvijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Čekijoje, Danijoje, Lenkijoje, Japonijoje.

Kaimyninėje Latvijoje galima pasirinkti dalines studijas, mokslines stažuotes arba latvių kalbos vasaros kursus. Skelbiami konkursai ir stipendijoms studijoms Khazar universitete Azerbaidžane bei dalinėms studijoms ir mokslinėms stažuotėms Baltarusijoje.

Norintiems išvykti į Čekiją siūlomi dalinių studijų, mokslinių stažuočių ir čekų kalbos vasaros kursų konkursai. Išvykstantiems bus skiriamas finansavimas.

Danijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija skelbia konkursą Danijos Vyriausybės stipendijoms danų kalbos vasaros kursams Danijoje 2016 m. vasarą.

Dar vienas skelbiamas konkursas kviečia atlikti dalines studijas ir mokslines stažuotes Lenkijoje (nuo 2016 m. rugsėjo iki 2017 m. birželio).

Dalinių japonologijos studijų Japonijoje konkursas kviečia japonologijos bakalauro studentus kandidatuoti stipendijai už vieno pasirinkto kurso baigimą, kuris turėtų trukti maždaug vienerius metus nuo 2016 m. spalio.

Daugiau informacijos – ŠMPF tinklalapyje stipendijos.lt.

Stažuotės, studijos ir vasaros kursai Čekijoje
Vasaros kursai Danijoje
Studijos ir stažuotės Lenkijoje