Informacija apie valstybės remiamas paskolas studentams

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai, turi galimybę gauti valstybės remiamą paskolą. Valstybės remiamos paskolos studentams – tai lengvatinės, mažesnių nei rinkos kaina palūkanų, paskolos, už kurias laiduoja valstybė. Valstybės remiamas paskolas administruoja ir informaciją apie jas teikia Valstybinis studijų fondas.

Rudens semestre prašymai gauti valstybės remiamą paskola priimami iki š.m. rugsėjo 15 d. (15 val.).

Teikiamos trijų rūšių paskolos:

• studijų kainai – mokantiesiems už studijas;
  • gyvenimo išlaidoms;
  • dalinėms studijoms užsienyje pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis.

Paskolos grąžinimas:

• paskola turi būti pradedama grąžinti ne vėliau kaip praėjus vieneriems metams po studijų baigimo;
  • paskolos grąžinimo trukmė – 15 metų.

Palūkanų mokėjimas:

• Už studentus, paėmusius valstybės remiamas paskolas, palūkanos, skaičiuojamos studijų metu, gali būti apmokamos iš valstybės lėšų, kuriomis disponuoja Fondas.

Visą aktualią ir išsamią informacija apie valstybės remiamas paskolas bei prašymo formą rasite paspaudę šią nuorodą.