„IFtorina‘17“ – nuo galvosukių iki robotikos

819

Manote, kad informatikos ir matematikos pasaulyje jaučiatės kaip žuvis vandenyje? Gal turite idėjų, kurios galėtų nustebinti visą pasaulį? Laikas jomis pasidalinti ir parodyti jūsų sukauptas žinias. Prizai ir staigmenos, puikus savaitgalis su bendraminčiais, žaismingos užduotys ir įdomios paskaitos jūsų lauks sausio 28 dieną, šeštadienį, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) jau vienuoliktą katą organizuojamoje informatikos ir matematikos viktorinoje „IFtorina‘17“.

Praeitais metais moksleiviai save išbandė įvairiose rungtyse: programavo mikrokontrolerius, surinkinėjo kompiuterius, rodė savo kūrybingumą multimedijos rungtyje, sprendė tikrai nelengvus galvosūkius, taip pat savo skaičiavimo žinias demonstravo kompiuterinės matematikos rungtyje. O kad nuo žiūrėjimo į ekraną akys nepaskaustų – savo sportiškumą ir greitą reakciją pasitikrino estafetės rungtyje.

Viktorinoje kviečiami dalyvauti 2-4 gimnazijos ir 10-12 klasių moksleiviai. Renginio metu dalyviai susipažins su VDU Informatikos fakultete vykdomais IT projektais, varžysis  komandinėse rungtyse,  pasitikrins informatikos ir matematikos žinias, klausysis paskaitos apie pažangių technologijų pritaikymus ir informacinių technologijų specialistų galimybes.

Registruotis į renginį galima iki  sausio 23 dienos imtinai. Kvietimus į „IFtorina“ renginį išsiųsime elektroniniais laiškais 2017 metų sausio 24 dieną. Viktorina vyks VDU Informatikos fakultete (Vileikos g. 8, Kaunas). Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.