Į VDU sugrįžta tradicija tapę „Kultūriniai vakarai“

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba bei tarptautinė ne pelno siekianti studentų organizacija ESN VMU sėkmingai pradėjo trečiąjį prieš metus inicijuoto socialinio projekto „Kultūriniai vakarai“ (angl. Cultural Nights) semestrą.

Projekto tikslas – supažindinti VDU bendruomenę su įvairiomis pasaulio kultūromis, geriau pažinti skirtingų šalių atstovus bei patiems „sulaužyti“ susiformavusius stereotipus. Šį semestrą kultūriniuose vakaruose visus maloniai kviečiantys apsilankyti rengėjai ir vėl suteiks galimybę paragauti, pamatyti, išgirsti, išbandyti, sužinoti ir likti maloniai nustebintiems.

Rugsėjo 20 d. nauju šūkiu „Taste the Culture“ buvo paskelbtas oficialus „Kultūrinių vakarų“ atidarymas. Jaukioje „Punto Jazz Club“ erdvėje susirinkę VDU studentai iš užsienio ir Lietuvos turėjo puikią galimybę geriau pažinti lietuviškas tradicijas, daugiau sužinoti apie šalies istoriją, kartu su VDU tautinių šokių ansamblio „Žilvitis“ nariais pramokti lietuvių liaudies šokių, žaidimų, paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų bei, žinoma, pabendrauti su studentais iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Renginio metu taip pat pristatyta projekto simboliu tapsianti „Taste the Culture“ kulinarinė knyga. Šią knygą sudarys įvairių šalių tradicinių patiekalų receptai, kuriais dalinsis tarptautiniai studentai, atvykę iš 30 valstybių 6 žemynuose.

Savo tradicinių patiekalų receptus į šią knygą jau įklijavo Prancūzija, Azerbaidžanas, Australija, Kazachstanas, Ukraina bei Venesuela, sėkmingai pristačiusios savitą kultūrą.

Kultūriniai vakarai pamažu įgauna pagreitį. Tarptautinių ryšių tarnyba ir ESN VMU kviečia visą VDU bendruomenę bei universiteto svečius ketvirtadieniais, 20 val., atvykti į „Punto Jazz Club“ (Kęstučio g. 6) ir nepraleisti progos susipažinti su kitomis kultūromis bei pajusti jų „skonį“.

„Kultūrinių vakarų“ rudens semestro tvarkaraštis

Spalio 25 d. – Estija, Pietų Korėja, Pakistanas, Slovėnija
Lapkričio 8 d. – Danija, Japonija, Lenkija, Vokietija