Į VDU sugrįžta kultūriniai vakarai

VDU Tarptautinių ryšių tarnybos ir tarptautinės studentų organizacijos ESN VMU rudens semestrą inicijuotas ir sėkmingai startavęs projektas „Cultural Nights“ bus tęsiamas. Kiekvieną trečiadienį nuo vasario 22 d. iki gegužės 16 d. 19 val. bare „RePublic“ (Laisvės al. 57) projekto organizatoriai pažindins VDU bendruomenę ir universiteto svečius su įvairių šalių kultūromis.

Pasaulio kultūrų pristatymai vyks, kaip įprasta, supažindinant su jų dainomis, žaidimais, šokiais, maisto patiekalais. Rudenį renginiuose dalyvavusieji dar prisimena tiramisú skonį, gruziniškus šokius, stebinusius papročius, aistringas salsa pamokas, linksmas korėjietiškas varžybas, sraiges ir kitus netikėtus patiekalus bei, svarbiausia, subyrėjusius stereotipus.

Visus maloniai kviečiantys apsilankyti rengėjai ir vėl suteiks galimybę paragauti, pamatyti, išgirsti, išbandyti, sužinoti ir likti maloniai nustebintiems. Šįkart po pasaulį bus keliaujama su nauju šūkiu – pasaulio dėlionė (angl. Puzzle of the World). „Cultural Nights“ leis dar geriau pažinti jau aplankytas šalis ir atrasti naujų, dar nepažintųjų, tokių kaip Indonezija ir Argentina, kurios atvers naujus akiračius.

Jau tampa tradicija, jog kultūrinių vakarų ciklą pradeda Lietuva. Pasak organizatorių, jau šį trečiadienio vakarą svečius pasitiks ne tik tarptautinis draugų būrys, bet ir staigmenos, papuošiančios kiekvieno iš apsilankiusiųjų veidus šypsenomis.

Tarptautinių ryšių tarnyba ir ESN VMU kviečia visą VDU bendruomenę bei universiteto svečius tarptautiškai praleisti trečiadienio vakarus jaukioje vietoje. Nedvejokite ir prisidėkite prie 2012 m. pavasario semestro VDU pasaulio dėlionės!

„ESN Cultural Nights: Puzzle of the World“ pavasario semestro planas:
•    vasario 22 d. – Lietuva
•    vasario 29 d. – Prancūzija
•    kovo 7 d. – Azerbaidžanas
•    kovo 14 d. – Ukraina ir Latvija
•    kovo 21 d. – Lenkija ir Čekija
•    kovo 28 d. – P. Korėja ir Japonija
•    balandžio 4 d. – Vokietija, Argentina
•    balandžio 18 d. – Belgija, Rusija ir Indonezija
•    balandžio 25 d. – JAV ir Italija
•    gegužės 2 d. – Turkija
•    gegužės 9 d. – Ispanija
•    gegužės 16 d. – Baigiamasis „ESN Cultural Nights“ vakaras.