Į VDU atvyks Izraelio nepaprastoji ambasadorė Lietuvai

Gegužės 13 d., pirmadienį, 13 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–203) vyks Akademinio politologų klubo organizuojamas susitikimas su Izraelio Valstybės nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Lietuvai Hagit Ben-Yaakov. Susitikimo tema – Izraelio Valstybė ir Artimieji Rytai: tarptautinės politikos grėsmės, laimėjimai ir nesėkmės.

Renginio metu ambasadorė skaitys pranešimą, o vėliau vyks diskusija, kurios metu visi dalyvaujantys galės užduoti klausimus. Susitikimas vyks anglų kalba, jį moderuos VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. dr. Šarūnas Liekis.

Tai – išskirtinė galimybė išgirsti oficialią Izraelio valstybės poziciją įvairiais šalies tarptautinės politikos klausimais, kurią išsakys valstybei atstovaujantis asmuo. Susitikimas bus puiki proga užduoti klausimus ir sužinoti daugiau apie ilgai užsitęsusį konfliktą, taip pat jo metu bus diskutuojama apie Izraelio Valstybės santykius su kaimynėmis, besitęsiantį Artimųjų Rytų konfliktą ir kitas aktualijas.

Registracija į renginį yra privaloma – ji vyksta el. paštu pirmininkas@politologuklubas.lt. Taip pat prašoma, kad atvykę dalyviai su savimi turėtų tapatybę patvirtinantį dokumentą. Į susitikimą nebus leidžiama įsinešti kuprinių ar rankinių – visus savo daiktus bus galima palikti atskirame kabinete, kuris renginio metu bus saugiai užrakintas.

Apie Akademinį politologų klubą

Akademinis politologų klubas yra 1999 metais įkurta nevyriausybinė organizacija, vienijanti Vytauto Didžiojo universiteto akademinę bendruomenę. Organizacijos misija yra kurti pilietinę visuomenę per politinį švietimą, bendradarbiauti su įvairiomis visuomenės grupėmis. Akademinis politologų klubas yra žinomas visoje šalyje kaip kasmetinės nacionalinės studentų politologijos olimpiados organizatorius, taip pat įvairių viešų paskaitų ir konferencijų, intelektualaus komandinio žaidimo „Mąstyk greitai“ ir naujos iniciatyvos „Paspausk ranką – taip prasideda dialogas“ rengėjas.