A. J. Greimo 100-mečio proga – mokslinė konferencija

Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos institutas kovo 31 d. rengia mokslinę konferenciją „Algirdas Julius Greimas intelektualinėje egzilio istorijoje“, kuri skirta A. J. Greimo 100-mečiui paminėti.

Lietuvoje jau prasidėjo A. J. Greimo metams skirti renginiai ir minėjimai. Lietuvių išeivijos instituto rengiamoje konferencijoje yra aktualizuojamos sąsajos su lietuvių išeivija, A. J. Greimo gyvenimo ir veiklos metai išeivijoje; A. J. Greimo intelektualinis, kūrybinis palikimas, jo dalyvavimas išeivijos organizacijų veikloje. Konferencijoje pranešimus skaitys filosofai, istorikai, semiotikai, literatūrologai:  Arūnas Sverdiolas, Jūratė Levina, Vladas Sirutavičius, Dainius Vaitiekūnas, Darius Kuolys, Jolita Linkevičiūtė-Rimavičienė, Mykolas Drunga ir kt.

Konferencija vyks kovo 31 d. nuo 10 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, III aukštas).

Konferencijos programa.