Gerai besimokantiems VDU studentams – vardinės Broniaus Bieliuko stipendijos

Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) fondo JAV įsteigtas Broniaus Bieliuko stipendijų fondas ir Lietuvių išeivijos institutas skiria stipendijas Vytauto Didžiojo universiteto studentams remti.

Lietuvių išeivijos visuomenininko Broniaus Bieliuko vardinė stipendija skiriama Vytauto Didžiojo universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų sričių istorijos, filologijos, etnologijos, filosofijos, teologijos, menotyros, sociologijos, politologijos ir teisės krypčių magistrantūros ir doktorantūros studijų I–II kurso studentams.

Stipendijos tikslas – remti gabius, gerai besimokančius studentus, skatinti aktyviau dalyvauti mokslinėje ir visuomeninėje veikloje.

Pagrindiniai stipendijos skyrimo kriterijai:
stipendija skiriama lietuvių išeivijos istorijos ir kultūros procesus tyrinėjantiems, gerai besimokantiems ir aktyviai dalyvaujantiems studentiškoje, visuomeninėje, kultūrinėje veikloje studentams. Stipendija yra vienkartinė, neskiriama tam pačiam asmeniui antrą kartą.

Pretendentas turi pateikti:
CV (gyvenimo aprašymą) ir mokslinių darbų sąrašą
Užpildytą anketą
Diplomo ir priedo prie diplomo kopijas
Studijų pažymą apie studijų rezultatus, patvirtintą dekanate
Mokslinių darbų vadovo ar katedros vedėjo rekomendaciją

Gautus prašymus svarstys Lietuvių išeivijos instituto ir Vytauto Didžiojo universiteto sudaryta stipendijų skyrimo komisija.

Prašymus stipendijoms gauti prašome atnešti arba atsiųsti Lietuvių išeivijos institutui iki 2011 m. gegužės 16 dienos šiuo adresu:
Lietuvių išeivijos institutas
S. Daukanto g. 25
LT-44249 Kaunas

Konkurso rezultatai bus skelbiami gegužės mėnesį.

Smulkesnė informacija suteikiama:
Lietuvių išeivijos institute