Gavusiems gerą informatikos dalyko galutinį įvertinimą – galimybė įsigyti ECDL pažymėjimą

Studentai, šių mokslo metų rudens semestre studijavę D grupės dalyką „Informatika“ ir gavę galutinį įvertinimą „8“ ar didesnį, gali įgyti ECDL (angl. „European Computer Driving Licence“) pažymėjimą. Šis dokumentas, oficialiai pripažįstamas Europoje  ir daugelyje pasaulio šalių, palengvina įdarbinimo bei atestavimo darbe procedūras.

ECDL pažymėjimas rodo, kad jo savininkas turi pakankamai žinių apie informacijos technologijas ir sugeba naudotis asmeniniu kompiuteriu bei dažniausiai vartojama programine įranga.  Pažymėjimas vieningas visų specialybių ir bet kurio amžiaus žmonėms.

Daugelyje Europos šalių priimant darbuotojus į valstybines įstaigas, taip pat į privačias įmones, ECDL pažymėjimas laikomas privalumu, o neretai – net būtina sąlyga. Daugiau informacijos rasite adresu www.ecdl.lt.

Studentai, norintys gauti ECDL pažymėjimą, viešajai įstaigai „Informacinių technologijų institutas“ turi sumokėti ECDL fono nustatytą mokestį (88 Lt + 21proc. PVM = 106,48 Lt). Sumokėti reikia per vienerius metus nuo egzamino datos, t.y. vėliausiai iki 2010 m. gruodžio 15 d. – priešingu atveju studentas praras teisę į minėtą pažymėjimą.

Atkreipkite dėmesį, kad galimybė įgyti ECDL pažymėjimą suteikiama tik tiems studentams, kurie Informatikos dalyko galutinį įvertinimą pažymiu „8“, „9“ arba „10“ gavo 2009–2010 mokslo metų rudens sesijoje arba tokį įvertinimą gaus vėlesnėse sesijose.

Duomenys banko apmokėjimui:

Įmokos gavėjas VšĮ „Informacinių technologijų institutas“, S.Daukanto g. 25, 44249 Kaunas
Įmonės kodas 134927830
PVM mokėtojo kodas LT3492783014
Gavėjo bankas AB SEB bankas
Sąskaita LT627044060003151094
Įmokos suma 106,48 Lt
Įmokos pavadinimas Už ECDL pažymėjimą,  Vardas  Pavardė, VDU
[Šiame lauke būtina nurodyti  v i s u s   t r i s  rekvizitus:
– įmokos paskirtį,
– ECDL pažymėjimą gaunančio asmens vardą, pavardę (mokėtojas gali būti ir kitas asmuo)
– universiteto santrumpą.]

Netiksliai/nepilnai užpildžius apmokėjimo duomenis, gali užtrukti ECDL pažymėjimo parengimas. Jei PVM dydis pasikeistų, apie pasikeitusią įmokos sumą bus informuota per „FirstClass“ sistemą.

Studentas(ė), sumokėjęs(usi) mokestį internetu ar tiesiogiai banke, mokėjimo kvito kopiją turi pateikti Informatikos fakulteto dekanatui vienu iš šių būdų:
•    atsiųsti kopiją (išsaugotą internetinio mokėjimo kopiją ar banko pavedimo skenuotą kopiją) el. pašto adresu  dek@if.vdu.lt ,
•    atsiųsti kopiją faksu  8~37 327 896,
•    kopiją pristatyti į Vileikos g. 8-409 (darbo valandomis).

Sėkmingai išlaikiusių Informatikos dalyką ir sumokėjusių ECDL pažymėjimo mokestį studentų sąrašą Informatikos fakultetas persiunčia VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ ir, kada ECDL pažymėjimai jau parengti, informuoja studentus per „FirstClass“ sistemą, kad galima atvykti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8-409) atsiimti savo pažymėjimą.

Atsiimdamas ECDL pažymėjimą, studentas turi pateikti studento pažymėjimą arba kitą savo asmens dokumentą su fotonuotrauka ir pasirašyti pažymėjimų išdavimo žurnale. ECDL pažymėjimą galima atsiimti tiktai asmeniškai.