Galimybė prisijungti prie „Misija: Verslus Jaunimas“

„Misija: Verslus Jaunimas“ – tai renginys kasmet pritraukiantis šimtus dalyvių, kurį organizuoja tarptautinė organizacija AIESEC. Penktus metus (data, laikas ir vieta bus tikslinama) iš eilės aktyviausias Kauno jaunimas rinksis klausytis įdomių pranešimų verslumo temomis, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

AIESEC – didžiausia pasaulyje jaunimo organizacija, siekianti padėti jauniems žmonėms atrasti ir atskleisti savo potencialą bei įgūdžius taip prisidedant prie visuomenės vystymosi, ieško studentų, kurie norėtų įgauti praktinių įgūdžių ir prisidėti prie renginio „Misija: Verslus Jaunimas“ organizavimo. Jei Tau įdomios marketingo, pardavimų ar žmogiškųjų išteklių sritys ir nori įgauti naujos patirties, kviečiame prisijungti prie organizacinės komandos!

Atviros pozicijos:

• Pardavimai – būsi atsakingas už renginio partnerių paiešką, eisi į susitikimus su įmonių vadovais;
    Išmoksi vykdyti pardavimus, derėtis su įmonėmis, dirbti su klientų valdymo sistema. Tai taps Tavo pagrindu ateityje dirbant pardavimų srityje;
  • Marketingas – dirbsi su maketavimo ir montavimo programomis, kursi vizualus internetinei ir tradicinei reklamai. Išmoksi pagrindinių dalykų apie prekės ženklo formavimą, įvaizdžio kūrimą, įtvirtinsi maketavimo žinias;
  • Socialinių tinklų marketingas – būsi atsakingas už marketingo ir komunikacijos strategijų kūrimą ir įgyvendinimą, prižiūrėsi socialinių tinklų puslapius. Išmoksi pagrindinių dalykų apie prekės ženklo formavimą, įvaizdžio kūrimą;
  • Logistika ir žmogiškųjų išteklių valdymas – būsi atsakingas už renginio vietą, dalyvius, pranešėjus. Išmoksi valdyti žmonių srautus renginio metu, surasti, pritraukti ir išlaikyti tikslinę auditoriją. Tai tau padės įgauti komunikacinių, organizacinių ir vadovavimo įgūdžių.

Čia yra ta vieta, kurioje galima mokytis, klysti ir atrasti savo tikrąjį potencialą, net ir neturint konkrečios patirties organizuojant renginius.

Norintys prisidėti prie renginio organizavimo paraiškas internetu turi pateikti iki rugsėjo 9 dienos.

Daugiau informacijos:

63090_491328474220526_142186966_n