Galimybė dalyvauti švietimo konferencijoje Malaizijoje

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia mokslininkus, tyrėjus ir studentus dalyvauti jau trečią kartą organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „New model of Global Education and Education Mobility for the 2020’s“, kuri vyks 2017 metų balandžio 20-21 dienomis Kvala Lampūre, Malaizijoje.

Konferencijos metu bus aptariamos šios temos:

• Suaugusiųjų švietimas;
  • Mokymo turinys, tyrimai ir jų plėtra;
  • Mokymo ir mokymosi metodikos, metodai ir vertinimas;
  • Verslumo ugdymas;
  • Meninis ugdymas;
  • Žinių valdymas;
  • Globalus švietimas;
  • Pedagogika;
  • Moksliniai tyrimai;
  • Projektinės veiklos švietime;
  • Kitos švietimo sritys.

Jau antrus metus iš eilės VDU Socialinių mokslų fakulteto, Edukologijos katedros mokslininkės prof. dr. Genutė Gedvilienė ir doktorantė Virginija Bortkevičienė dalyvauja šioje „The International Institute of Knowledge Management-TIIKM“ organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje.

VDU yra šios konferencijos akademinis partneris.

NNorintys dalyvauti konferencijoje savo pranešimų santraukas turėtų pateikti iki 2017 metų sausio 15 dienos elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos apie konferenciją

Conference logo Hosting partner logoTIIKM log