„Flintas“ konferencijoje apie ES ekonomiką

Ekonomistų konferencija

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) gegužės 13 d. Ekonomikos ir vadybos fakultete (EVF) jau devynioliktąjį kartą vyks Respublikinė doktorantų ir magistrantų mokslinė konferencija „ES ekonomikos, finansų ir verslo procesai bei tendencijos“.

Konferencijos plenarinėje sesijoje pranešimą skaitys ir VDU absolventas, šiuo metu leidyklos „Flintas“ generalinis direktorius Sikstas Ridzevičius. Jo pranešimas „Praktiko požiūris, ko turėtų mokytis būsimasis verslininkas“ gegužės 13 d. 10 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas) atidarys konferenciją, vėliau diskusijos persikels į sekcijas.

Konferencija siekia sukurti erdvę diskusijoms ir paskatinti bendradarbiavimą tarp skirtingų pakopų studentų bei jaunųjų mokslininkų iš įvairių Lietuvos universitetų. Daugiau nei 50 užsiregistravusių konferencijos dalyvių diskutuos šių dienų aktualijomis, analizuodami ne tik Europos Sąjungos, bet ir  Lietuvos ekonomikos pokyčius bei tendencijas, marketingo problemas ir sprendimus, finansų politiką ir investicijų valdymą bei naujas tendencijas organizacijų vadyboje.

Daugiau informacijos apie konferenciją.

Konferencijos programa.