Finansų rinkos atstovų seminare – apie investavimo gudrybes ir galimybes

Jei domitės investavimu, norėtumėte išbandyti save simuliaciniame investavimo žaidime ar pradėti investuoti realiame gyvenime, tuomet VDU ekonomistų klubas „Economicus“ turi pasiūlymą būtent jums! Balandžio 5 d. 18 val. S. Daukanto g. 28–105 vyks „Finastos“ banko seminaras, kurio tema – „Investavimo ABC“.

Seminare, kurį ves kompetentingi finansų rinkos atstovai  (LFMA prezidentas Marius Dubnikovas ir finansų makleris Aivaras Langė), sužinosite daugiau informacijos apie investavimą, jo sąvokas, „Finastos“ banko teikiamas paslaugas, susipažinsite su SSE Ryga studentų investavimo fondais.

Renginio metu studentams bus pristatomas Lietuvoje vis populiarėjantis simuliacinis investavimo žaidimas.

Kviečiame visus besidominčius investavimo gudrybėmis ir galimybėmis bei pradedančiuosius ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir papildyti savo žinių bagažą investavimo srityje.