Filosofai meta iššūkį: „Laisvė universitete – kur ji?“

1906

Ką iš tikrųjų reiškia Artes liberales? Ar yra reali galimybė juos taikyti šiuolaikiniame universitete, ir kaip jie reiškiami? Šie ir daug kitų klausimų apie laisvuosius menus gegužės 3 d., antradienį, 17.30 val. K. Donelaičio g. 52. II aukšte esančioje Filosofijos skaitykloje bus iškelti Filosofijos studentų mokslinės draugijos organizuojamoje diskusijoje „Laisvė universitete – kur ji?“

Filosofijos studentų mokslinė draugija „Agora“, norėdama skatinti visų Vytauto Didžiojo universiteto akademinės bendruomenės narių aktyvumą pradeda mokslinių diskusijų ciklą „Filosofijai meta iššūkį“.

Pirmosios diskusijos dalyviai: VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka, VDU Filosofijos katedros prof. Marija Oniščik, VDU HMF dekanė prof. Ineta Dabašinskienė, VDU profesinės sąjungos komiteto narė doc. dr. Dalija Snieškienė, VDU SA prezidentas Paulius Baltokas. Diskusiją moderuos prof. Gintautas Mažeikis.

„Agora“ kviečia visus, kurie domisi universiteto gyvenimu, ateiti ir įrodyti, jog Vytauto Didžiojo universiteto akademinė bendruomenė yra aktyvi bei turinti savo nuomonę.