Europos Sąjungos fondai – nauja erdvė kultūrai

Lapkričio 17 d., antradienį, 11.15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44, III a. fojė) vyks parodos „Europos Sąjungos fondai – nauja erdvė kultūrai“ atidarymas. Parodą atidarys naujasis Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcin Łapczyński.

Parodoje pristatomos po įstojimo į ES atsiradusios galimybės Lenkijos kultūros sektoriui naudotis finansinėmis lėšomis, kurių dėka nemažai investuota kultūros paveldo srityje, taip pat plėtota ir išvystyta nauja kultūros infrastruktūra, kuriai priklauso ir meninio ugdymo sritis.

Nuotraukose atskleidžiami ES skirtomis lėšomis įgyvendinti ambicingi projektai, kurie paveikė Lenkijos kultūros vystymąsi, tuo pačiu prisidėjo prie regionų ir visos šalies socialinės-ekonominės plėtros. Parodoje eksponuojamose nuotraukose – objektai, kuriuose užbaigtos iš dalies finansuotos investicijos pagal veiklos programos „Infrastruktūra ir aplinka“ XI prioritetą „Kultūra ir kultūrinis paveldas 2007–2013 metais“.

Nuotraukoms finansavimą suteikė Europos Sąjunga iš Europos regioninio plėtros fondo bei valstybės biudžeto programos „Infrastruktūra ir aplinka, 2007–2013 m.“.
Parodą finansavo Lenkijos institutas Vilniuje.

Parodos pristatymą universitete organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje, VDU Adomo Mickevičiaus organizacija ir VDU Politologijos katedra.

Daugiau informacijos teikia Mindaugas Norkevičius  (m.norkevicius@pmdf.vdu.lt).