Europos ir Rytų Azijos turizmo ryšių fenomenas

Šių metų spalio 20-21 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Azijos studijų centras (ASC) organizuoja visiems atvirą tarptautinę akademinę konferenciją, skirtą aptarti turizmo ryšius tarp Europos ir Rytų Azijos bei patį kelionės, kaip tarpkultūrinės pažinimo priemonės, fenomeną. Konferencija vyks VDU Mažojoje salėje (Daukanto g. 28).

Pirmąją dieną konferencijoje pranešimus skaitys mokslininkai iš Europos ir Rytų Azijos universitetų, pristatydami savo tyrimus apie kelionių istoriją, šiuolaikinį turizmą ir abipusio supratimo problematiką. Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš Japonijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Estijos, Čekijos ir kitų šalių.

Antroji konferencijos diena bus skirta diskusijai „Turizmas tarp Lietuvos ir Rytų Azijos šalių: kaip panaudoti augančias galimybes ir susidoroti su iššūkiais?“, kurioje dalyvaus praktikai, dirbantys tiek su atvykstamuoju, tiek ir su išvykstamuoju turizmu tarp Lietuvos ir Japonijos, Kinijos bei Korėjos. Po diskusijos vyks praktiniai užsiėmimai, skirti turizmu ir tarpkultūrine komunikacija besidomintiems studentams.

Į abi konferencijos dienas kviečiami visi, besidomintys Rytų Azijos šalimis, kelionėmis, turizmu.

Daugiau informacijos apie konferenciją – Azijos studijų centro internetinėje svetainėje ir renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

iliustracija-skelbimo-puslapyje