Europos diena su „Žvilgsniu į Višegrado grupę“

Gegužės 9 d., švenčiant Europos dieną, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečia į tarptautinį seminarą „Žvilgsnis į Višegrado grupę“.

Seminarą sudarys keturios paskaitos ir paroda „Nuo Višegrado iki Višegrado“. Paskaitas skaitys plačiai žinomi ekspertai iš keturių šalių: tai Tomasz Żornaczuk (Lenkijos tarptautinių santykių institutas PISM, Lenkija), Márton Ugrósdy (Užsienio reikalų ir prekybos institutas, Vengrija), Matúš Mišík (Bratislavos Komenskio universiteto Politikos mokslų fakultetas, Slovakija) ir Petr Pirunčík (Čekijos Respublikos prezidento kanceliarija, Užsienio reikalų biuras, Čekija).

Šiuo seminaro pagrindiniu tikslu yra pristatyti VDU akademinės bednruomenės nariams ir Kauno miesto gyventojams Višegrado šalių pasiekimus politikos, ekonomikos ir kultūros srityse. Taip pat įvertinti Višegrado grupės šalių bendradarbiavimo su Lietuva galimybes.

Projekto organizatoriai:  Lenkijos institutas Vilniuje, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje, Slovakijos Respublikos ambasada Rygoje ir Vengrijos ambasada Vilniuje.

Renginio pradžia – 11.15 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23), 106 auditorijoje.

Tarptautinio seminaro „Žvilgsnis į Višegrado grupę“ programa.