ESN VMU skelbia naujų narių atranką

VDU studente, nori laiką po paskaitų leisti turiningai? ESN VMU komanda kviečia prisijungti ir rudens semestrą praleisti aktyviai su naujais draugais iš viso pasaulio!

ESN VMU (Erasmus Student Network of Vytautas Magnus University) – tarptautinės ne pelno siekiančios studentų organizacijos ESN padalinys Vytauto Didžiojo universitete, veikiantis nuo 2009 metų liepos mėnesio. ESN VMU komanda savanoriškai dirba tarptautinių mainų programų studentų labui, užtikrinama galimybė pažinti kitas tautas, ugdoma abipusė pagarba ir tarpkultūrinis supratimas, skatinama savanorystė ir aktyvus pilietiškumas.

ESN VMU skatina savo komandos narius tobulintis įvairiose srityse vykdomų įvairių projektų ir renginių metu:

• Jau antrus metus iš eilės drauge su VDU Tarptautinių ryšių tarnyba organizuojamas kultūrinių vakarų ciklas „Cultural Nights“, kurio metu žaismingai ir įdomiai pristatomi įvairių šalių tautiniai ypatumai.

• 2012 m. m. pavasario semestrą kavinėje „Vero Cafe@VDU“ surengta fotografijų paroda „Best Shots of Exchange“ ilgą laiką džiugino kavinės lankytojus VDU tarptautinių ir vietinių studentų nuotraukomis, kuriose įamžintos tarptautinių mainų akimirkos.

• 2012 m. m. VDU Tarptautinių ryšių tarnyba drauge su ESN VMU komanda bei užsienio studentais vykdė projektą „Erasmus Lietuvos mokykloms“. Šešiose skirtingose Lietuvos mokyklose pamokos buvo organizuojamos „kitaip“, kurių metu skatinta tolerancija, tarpkultūrinis supratimas bei gilintas kitų tautų pažinimas.

Kiekvieną semestrą organizacija tarptautiniams studentams siūlo naujų veiklų, įdomių užsiėmimų, rengia keliones ir ekskursijas po visą Lietuvą ir net už jos ribų. ESN VMU nariai neapsiriboja tik vietiniais ar nacionaliniais renginiais. Organizacija užtikrina galimybę dalyvauti ir tarptautiniuose ESN renginiuose, tokiuose kaip „Annual General Meeting“ (2011 m. Budapešte, Vengrija; 2012 m. Granadoje, Ispanija; 2013 m. Maribore, Slovėnija), „Central European Platform“ (2011 m. Krokuvoje, Lenkija, 2012 m. Grace, Austrija) ir kt.

Jeigu ir TU nori tapti viso to dalimi, brūkštelk trumpą laiškelį el. paštu vmu@esnlithuania.org. It‘s time to ESN your life!

Pavasario semestro atsisveikinimo vakarėlio „VMU on the Boat“ akimirkos