ESN VMU kviečia VDU studentus prisijungti

1935

Tarptautinė studentų organizacija ESN VMU kviečia prisijungti studentus, kuriuos domina įvairios kultūros, naujovės ir galimybė tobulinti renginių, kelionių organizavimo, projektų įgyvendinimo įgūdžius bei susirasti draugų visame pasaulyje. Užpildytos anketos priimamos iki sausio 27 d.

ESN VMU (Erasmus Student Network of Vytautas Magnus University) – tarptautinės ne pelno siekiančios studentų organizacijos ESN padalinys Vytauto Didžiojo universitete, veikiantis nuo 2009 metų. ESN VMU komanda savanoriškai dirba tarptautinių mainų programų studentų labui, užtikrina galimybę pažinti kitas tautas, ugdo tarpkultūrinį pažinimą bei skatina savanorystę ir aktyvų pilietiškumą.

Kiekvienas ESN VMU narys yra skatinamas realizuoti savo idėjas ir įgauti naudingos patirties. Štai keletas iš jau įgyvendintų renginių:

• Jau šešis sezonus iš eilės drauge su VDU Tarptautinių ryšių tarnyba organizuojamas teminis kultūrinių vakarų ciklas „Cultural Nights“. Šio projekto metu užsienio studentai žaismingai ir įdomiai pristato savo šalis visiems besidomintiems tarpkultūriniu pažinimu.
  • Organizacija padeda užsienio studentams integruotis ir pažinti Lietuvos kultūrą per įvairias veiklas ir užsiėmimus. Rengiamos ekskursijos po Kauno muziejus bei kelionės po visą Lietuvą ir net už jos ribų.
  • Prisidėdama prie tarptautinio projekto „Social Erasmus“, ESN VMU organizacija vykdo įvairias socialines veiklas: kartu su užsienio studentais lanko Lietuvos mokyklas, senelių namus, sodina „Erasmus“ mišką ir kitais būdais prisideda prie aktyvaus pilietiškumo skatinimo.

It is time to ESN your life!

Atrankos anketa