ESN VMU kviečia studentus prisijungti

Studentų organizacijos ESN VMU komanda kviečia aktyvius, kūrybingus, tarptautinės bendravimo patirties siekiančius VDU studentus užpildyti anketą iki rugsėjo 5 d. ir prisijungti prie veiklių narių būrio. Tai – galimybė tobulinti renginių, kelionių organizavimo, projektų įgyvendinimo įgūdžius bei susirasti draugų visame pasaulyje.

ESN VMU (angl. Erasmus Student Network of Vytautas Magnus University) – tarptautinės ne pelno siekiančios studentų organizacijos ESN padalinys Vytauto Didžiojo universitete, veikiantis nuo 2009 m. ESN VMU komanda, savanoriškai dirbdama VDU užsienio studentų labui, skatina jų integraciją, planuoja iš užsienio atvykusių studentų laisvalaikį, savo nariams suteikia galimybę pažinti kitas tautas, ugdo tarpkultūrinį supratimą bei aktyvų pilietiškumą.

ESN VMU suteikia galimybę įgyti naujų žinių ir tobulėti įvairiose srityse. Kiekvienas norintis VDU studentas gali tapti organizacijos dalimi ir prisijungti prie jau vykdomų veiklų arba parodyti iniciatyvą bei pasidalinti idėjomis ir sukurti tai, ko jų nuomone dar trūksta.

Jau vykdomi (arba vykdyti) ESN VMU projektai ir veiklos:

• Tradicija tapęs, jau ketverius metus iš eilės vykdomas, renginių ciklas „Kultūriniai vakarai“, kurio metu žaismingai ir įdomiai pristatomi įvairių šalių tautiniai ypatumai;
  • VDU Tarptautinių ryšių tarnyba drauge su ESN VMU komanda bei užsienio studentais vykdo projektą „Erasmus Lietuvos mokykloms“. Dvylikoje skirtingų Lietuvos mokyklų pamokos buvo vedamos „kitaip“, kurių metu buvo skatinama tolerancija, tarpkultūrinis supratimas bei gilinamas kitų tautų pažinimas;
  • Kiekvieną semestrą organizacija tarptautiniams studentams siūlo naujų veiklų, įdomių užsiėmimų, rengia keliones ir ekskursijas po visą Lietuvą ir net už jos ribų. Taip pat ESN VMU nariai turi išskirtinę galimybę dalyvauti ir tarptautiniuose ESN renginiuose, tokiuose kaip „Annual General Meeting“ ( 2012 m. Granadoje, Ispanijoje; 2013 m. Maribore, Slovėnijoje; 2014 m. Milane, Italijoje), „Central European Platform“ (2012 m. Grace, Austrijoje; 2013 m. Košicėje, Slovakijoje; 2014 m. Ostravoje, Čekijoje) ir kt.

Susidomėjusieji raginami nelaukti ir tapti didelės ir gražios ESN šeimos dalimi.

Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu rugsėjo 6 d. bei pakviesti motyvaciniam pokalbiui rugsėjo 8-9 d.

Daugiau informacijos apie ESN VMU galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ arba el. paštu vmu@esnlithuania.org.

Think Different – Think ESN VMU!

ESN VMU naujų narių atrankos anketa