ESN VMU ieško naujų narių

Organizacija ESN VMU („Erasmus“ studentų tinklas Vytauto Didžiojo universitete“) ieško naujų narių. Norintys prisijungti kviečiami registruotis internetu iki rugsėjo 12 dienos.

„Kiekvienais metais mūsų Universitetą pasirenka nemaža dalis užsienio studentų, kurie nusprendžia, kad būtent Kaunas taps jų atsiminimų miestu. Atvykusieji neretai susiduria su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikti padedame mes. Esame ESN VMU – organizacija, atsakinga už tarptautinių studentų laisvalaikį bei integraciją į visuomenę jų „vizito” Lietuvoje metu. Todėl mes ieškome Tavęs!“, – prisistato organizacijos atstovai.

ESN VMU komandos nariai ne tik įgauna patirties savanoriaudami, tačiau ir susiranda draugų iš viso pasaulio, susipažįsta su skirtingomis kultūromis ir tradicijomis, jiems atsiveria galimybės mokytis egzotiškų užsienio kalbų, o svarbiausia, jog čia jie nesustoja – nuolatos tobulėja.

„Kas žino, į kokį pasaulio kraštą Tave vėjas gali nublokšti… Tačiau, kad ir kur bebūtum, ESN VMU įgauta patirtis Tau neleis suklupti“, – žada ESN VMU.

Naujų narių atrankos jau prasidėjo ir truks iki rugsėjo 12 d.

ESN VMU „Facebook“ puslapis