„Erasmus+“ už Europos Sąjungos ribų konkurso rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą mokytis šalių partnerių Mokslo ir studijų institucijose (MSI) už Europos Sąjungos ribų 2017/ 2018 m. m. rezultatus.

Konkurse laimėję studentai turės galimybę įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariais bei VDU ambasadoriais.

Atrankoje galėjo dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Studentų, atrinktų „Erasmus+“ studijoms už ES ribų, sąrašas.

Daugiau informacijos apie mainus bus galima sužinoti „Erasmus+“ informaciniame susitikime ir individualių konsultacijų su fakultetų Tarptautinių programų koordinatoriais metu.

Sekite naujienas apie tarptautinių mainų, studijų ir praktikos, konkursus VDU internetinėje svetainėje, universiteto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir VDU Studentų naujienlaiškyje.

Daugiau informacijos:

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas Eglė Januškevičienė