„Erasmus+“ studijų pavasario semestro rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą 2017/2018 m.m. pavasario semestro  rezultatus.

Konkurse laimėję studentai turės galimybę įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariais bei VDU ambasadoriais.

Atrankoje galėjo dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Studentai su specialiaisiais poreikiais turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius galite rasti čia. Taip pat informacijos apie mainus bus galima sužinoti „Erasmus+“ informaciniame susitikime ir individualių konsultacijų su fakultetų Tarptautinių programų koordinatoriais metu.

Sekite naujienas apie Erasmus+“ studijų ir praktikos konkursus VDU internetinėje svetainėje, universiteto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir VDU Studentų naujienlaiškyje.

„Erasmus+“ programos koordinatoriai VDU Tarptautinių ryšių departamente:

• Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Teisės fakultetas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas  Šarūnė Rimdeikytė

• El. paštas Sarune.Rimdeikyte@vdu.lt

• Gamtos mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas Humanitarinių mokslų fakultetas, Katalikų teologijos fakultetas, Menų fakultetas ir Muzikos akademij Gabrielė Gugytė

• El. paštas Gabriele.Gugyte@vdu.lt