„Erasmus+“ studijų 2017/2018 m. m. konkurso rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių  departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą rezultatus – sąrašą studentų, atrinktų „Erasmus+“ studijoms su stipendija.

Konkurse laimėję studentai turės galimybę įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariais bei VDU ambasadoriais.

Atrankoje galėjo dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Studentai su specialiaisiais poreikiais turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Studentų, atrinktų „Erasmus+“ studijoms su stipendija, sąrašas.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius galite rasti čia. Taip pat informacijos apie mainus bus galima sužinoti „Erasmus+“ informaciniame susitikime ir individualių konsultacijų su fakultetų Tarptautinių programų koordinatoriais metu.

Sekite naujienas apie Erasmus+“ studijų ir praktikos konkursus VDU internetinėje svetainėje, universiteto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir VDU Studentų naujienlaiškyje.

Studentų patirtys.

Kontaktinis asmuo: