Erasmus+ konkursas 2016/2017 m. m. pavasario semestrui

Nori įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ambasadoriumi? Dalyvauk Erasmus+ studijų konkurse, pildyk el. atrankos  anketą iki 2016 m. rugsėjo 25 d.

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai, išskyrus pirmo kurso bakalauro studentus. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiami studentai su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami VDU interneto svetainėje, Tarptautinių ryšių tarnybos skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius galite rasti čia. Taip pat informacijos apie mainus bus galima sužinoti Erasmus+ informaciniame susitikime ir individualių konsultacijų su fakultetų Tarptautinių programų koordinatoriais metu.

Erasmus+ programos koordinatoriai VDU Tarptautinių ryšių tarnyboje:

• Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Menų fakultetas ir Muzikos akademija
  • Eglė Januškevičienė
  • Telefonas  (8 37) 327 981
  • El. paštas Egle.Januskeviciene@vdu.lt

• Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas ir Teisės fakultetas
  • Milda Karčiauskaitė
  • Telefonas  (8 37) 327 988