„Erasmus+“ dėstymo vizitų rudens semestrui rezultatai

Skelbiami dėstymo vizitų konkurso pagal „Erasmus+“ programą 2017-2018 m. m. rudens semestrui rezultatai. Vizitų įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. rugpjūčio 28 d. – 2018 m. sausio 31 d. Dėstymo vizito tikslas – skaityti paskaitas užsienio universiteto studentams bei pritraukti juos „Erasmus+“ studijoms VDU.

Erasmus+ programos fakultetų koordinatoriai:

• Šarūnė Rimdeikytė (Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Teisės fakultetas);
  • Gabrielė Gugytė (Gamtos mokslų fakultetas, Humanitarinių mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas, Muzikos akademija, Menų fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas).

Rezultatai.

Daugiau informacijos