„Entrepreneris 4“ – sėkmės istorijos ir iššūkiai

Rugsėjo 20 d. VDU Verslo praktikų centras pačius motyvuočiausius universiteto studentus kvietė sudalyvauti ir savo jėgas išbandyti Kauno miesto savivaldybės finansuotame projekte „6 verslumo kompetencijos„, pagal  programą „Iniciatyvos Kaunui“.

„Entrepreneris 4“ – jau trečius metus iš eilės rengiami aktyvūs mokymai dalyvius supažindino su šešiomis verslumo kompetencijomis: savęs vertinimu, kūrybiškumu, problemų sprendimu, komandiniu darbu, veiklumu ir ryšių mezgimu. Renginio dalyviai turėjo galimybę išbandyti įvairias kūrybines dirbtuves, o įkvepiančiomis patirtimis ir savo sėkmės istorijomis dalijosi tokie profesionalai kaip: Kauno aikido klubo vadovas ir aikido meno pradininkas Raimondas Šepetys, „Reebok“ prekės ženklo ambasadorius ir aktyvaus gyvenimo būdo puoselėtojas Ignas Dombrauskis, gerai žinomas kelionių ekspertas ir sėkmingas verslininkas Rimvydas Širvinskas – Makalius. Pranešėjai dalinosi verslumo kompetencijų pritaikomumo praktikoje pavyzdžiais ir motyvavo studentus kurti, veikti bei drąsiai įgyvendinti savo tikslus ir iniciatyvas.

„Entrepreneris 4“ pritraukė daugiau nei 60 aktyvių studentų, kurie toliau kviečiami registruotis ir veiklą tęsti aktyvių kūrybinių metodikų pagrindu paremtoje programoje „Verslumo akademija“. Jos metu dalyviai, bendradarbiaudami su Lietuvos ir pasaulio įmonėmis, sprendžia jų pateiktus iššūkius bei generuoja  idėjas,  padedančias verslo atstovams naujai pažvelgti į savo strateginius sprendimus. „Verslumo akademijoje“ studentai  skatinami tobulinti savo asmenines ir profesines savybes, kurios reikalingos norint plėtoti novatoriškas idėjas, kūrybiškai veikti ir įgytas žinias taikyti kuriant socialines ar verslo inovacijas.

Registracija į „Verslumo akademiją“ vyksta iki rugsėjo 26 dienos. Dalyvavimas nemokamas.

Registracijos anketa

Registracija į „Verslumo akademiją“ vyksta iki rugsėjo 26 dienos.

Registracijos anketa