Ekonomikos olimpiadoje – studentų iššūkis moksleiviams

Kovo 23 d., šeštadienį, universitete vyks klubo „VDU Economicus“ organizuojama ekonomikos olimpiada „Baltoji pirštinė“, kurioje žinias demonstruos Kauno miesto ir rajono moksleiviai.

Olimpiadoje dalyvauti kviečiami 9–12 klasių moksleiviai, besimokantys Kauno miesto arba Kauno rajono mokyklose. Organizatoriai kviečia moksleivius priimti studentų mestą iššūkį ir įrodyti, kad visas ekonomikos, finansų bei marketingo subtilybes jie žino kaip savo rankos penkis pirštus – dalyviams pravers žinios apie kintamuosius kaštus, šalies bendrąjį vidaus produktą ir kt.

Olimpiados programa

Laikas Renginys
9:30–10:00 Atvykusių dalyvių registracija.
10:00–11:30 Užduočių sprendimui skirtas laikas.
11:30–13:00 „Studentiška“ arbatėlė.
13:00–14:30 Baigiamoji konferencija, dalyvių apdovanojimas bei olimpiados uždarymas.

Registracija vyksta iki kovo 22 d., penktadienio, 12 val., adresu evf.baltojipirstine@gmail.com.

Laiške moksleiviai prašomi nurodyti savo vardą, pavardę, mokyklą bei klasę. Registracijos patvirtinimą jiems atsiųs renginio organizatoriai, klubas „VDU Economicus“.

Olimpiados plakatas