Dr. Giedriui Česnakui – Lietuvos mokslo premija

2027

Lietuvos mokslų akademija VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanui dr. Giedriui Česnakui įteikė vieną iš 2014 m. vardinių premijų, skirtų jaunųjų mokslininkų ir doktorantų bei aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams.

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriuje įvertinta ir premija apdovanota dr. G. Česnako disertacija „Energijos ištekliai Rusijos užsienio politikoje Baltarusijos ir Ukrainos atžvilgiu (2000-2012 metais)“.

Tuo tarpu VDU magistrantei Viktorijai Grigaliūnaitei įteiktas LMA pagyrimo raštas už mokslinį darbą „Lietuvos turistų pasitenkinimo indekso modelis“ (darbo vadovė – doc. Lina Pilelienė). Studentės darbas dalyvavo aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurse.

Siekiant sudaryti sąlygas plėtoti mokslą ir skatinti produktyviai dirbančius mokslininkus, Lietuvos mokslo premijos skiriamos už šaliai reikšmingus fundamentinius ir taikomuosius mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros darbus.

LMA premijos laureato diplomai ir LMA pagyrimo raštas buvo iškilmingai įteikti per akademijos narių visuotinio susirinkimo ataskaitinę sesiją balandžio 28 d. LMA didžiojoje konferencijų salėje.

Daugiau informacijos apie Lietuvos mokslo premijas