Doktorantams ir magistrantams – intensyvus „Economic Anthropology“ kursas

VDU Socialinės antropologijos centras ir Sociologijos katedra gegužės 3 – 10 d. VDU magistrantūros ir doktorantūros studentus kviečia į intensyvų 4 kreditų apimties kursą „Economic Anthropology“. Kursą dėstys prof. Pernille Hohnen (Kopenhagos universitetas) ir PhD Cand. Ida Knudsen (Max Planko Socialinės antropologijos institutas).

Intensyvaus kurso metu bus ne tik supažindinama su pagrindinėmis ekonomikos antropologijos sąvokomis ir perspektyvomis, bet ir svartsoma, kaip teoriją pritaikyti praktiniuose tyrimuose, studentų moksliniuose darbuose. Kursas sudarytas iš teorinių ir praktinių užsiėmimų, todėl studentai turės galimybę laisvai diskutuoti, pristatyti savo pačių darbus. Taip pat bus pristatomi anksčiau atlikti antropologiniai tyrimai apie nepasiturinčias Skandinavijos šeimas ir Gariūnų turgų Lietuvoje.

Detalesnę informaciją rasite kurso apraše.

Registracija į kursą vyksta Sociologijos katedroje (K. Donelaičio g. 52-309).

Daugiau informacijos suteiks:

Sociologijos katedra