Doktorantai konferencijoje pristatė savo tyrimus

2621

Sausio 28 d. vyko visų VDU, Klaipėdos universiteto ir Lietuvos istorijos instituto jungtinės Etnologijos doktorantūros studentų susitikimas Kaune. Pagrindinis šio susitikimo tikslas – pristatyti savo atliekamus tyrimus, susipažinti su kolegų darbais bei diskutuoti apie iškilusias problemas ir jų galimus sprendimo būdus. 

Šioje mokslinėje konferencijoje „Veritas ethnologica: etnologijos doktorantų tyrimai“ savo tiesos atliekamuose tyrimuose ieškojo 13 pranešėjų. Trumpai apibendrinant galima teigti, jog dauguma etnologijos doktorantų savo tyrimus kreipia į šiuolaikinius visuomenės reiškinius, procesus bei juose nuolat kintančias etniškumo formas.

Pertraukos metu doktorantai prisidėjo prie prof. Romualdui Apanavičiui išsakytų sveikinimų ir linkėjo pasitraukus iš aktyvios mokslinės veiklos tęsti savo pradėtus darbus. Nors tai buvo pirmoji, tačiau tikrai ne paskutinė Etnologijos doktorantų konferencija. Kitais metais vyksiančios konferencijos organizacija perduota būsimiems II kurso doktorantams.  

Gintarė Dusevičiūtė, II k. Etnologijos doktorantė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.