Diskutuos apie mokslo idėjas versle

Gegužės 5 d., pirmadienį, 14 val., VDU II-uose rūmuose (Vileikos g. 8–318) vyks renginys „Kaip mokslo idėjos virsta verslu“.

Tai – projekto INOVEKS renginys, kuriame doktorantai, jaunieji mokslininkai pristatys savo išgrynintas verslo idėjas ir parodys, kaip jas transformuoti į naujas aukštos pridėtinės vertės technologines įmones. Renginį organizuoja VDU, Kauno aukštųjų informacinių technologijų parkas (KAITP) ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Renginio dienotvarkė

Laikas Pranešimas Pranešėjai
13.30-14.00 Renginio dalyvių registracija
14.00-14.05 Įžanginis žodis VDU mokslo prorektorius
prof. habil. dr. J. Augutis
14.05-14.10 Sveikinimo žodis MITA projekto vadybininkė
Lilita Liaudanskaitė
14.10–14.20 „VDU studentų pasiekimai projekto „Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas (INOVEKS)“ metu“ VDU Gamtos mokslų fakulteto prodekanas doc. dr. Saulius Mickevičius
14.20-16.00 Atrinktų technologinių verslo idėjų pristatymas
16.00-16.30 Baigiamasis žodis, diskusijos

Organizatoriai pasilieka teisę keisti programos turinį.

esf erpf2