Ukraina: padėties analizė ir ateities scenarijai

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kartu su LR Užsienio reikalų ministerija pradeda naują renginių ciklą „Diplomatai atvirai“. Renginių metu Lietuvos ambasadoriai pristatys visuomenei diplomatų darbų užkulisius, papasakos apie Lietuvos užsienio politiką ir procesus šiuolaikiniame pasaulyje bei diskutuos aktualiomis temomis.

Renginių ciklą „Diplomatai atvirai“ pradėjo pokalbis su Algirdu Kumža – Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataru, 2006-2010 m. Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje. Renginyje taip pat dalyvaus 1996-2001 m. Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Vytautas Plečkaitis.

Diskusiją, kurios tema „Ukraina: padėties analizė ir ateities scenarijai“, moderavo Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. Šarūnas Liekis.