Diskusija „The Emergent Need for Sociology in Recent Times“

Lapkričio 17 d. Vytauto Didžiojo universitete įvyko Devintoji nacionalinė Lietuvos sociologų draugijos konferencija „(Ne)lygybės, galia ir socialinis teisingumas šiuolaikinėje visuomenėje“, kurios metu Lietuvos sociologai aptarė visuomenei aktualias nelygybės, galios, diskriminacijos, socialinio teisingumo temas.

Konferencijoje pranešimą skaitė Tarptautinės sociologų asociacijos (angl. International Sociological Association – ISA) prezidentė ir Hofstra universiteto sociologijos profesorė Margaret Abraham. Apsilankymo proga viešnia taip pat sudalyvavo diskusijoje su VDU Sociologijos katedros vedėja, Lietuvos sociologų draugijos prezidente prof. dr. Milda Ališauskiene.