Diskusija „Darnus vystymasis aukštojoje mokykloje“

Darnus vystimasis ugdyme

Balandžio 26 d. 10 val.  S. ir S. Lozoraičių muziejuje (K. Donelaičio g. 58) Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) organizuoja diskusiją „Darnus vystymasis aukštojoje mokykloje“.

Dėstytojų kompetencijas ir jų vaidmens kaitą aukštųjų mokyklų ugdyme, globalaus švietimo strategijas ir probleminio mokymosi patirtis studijose aptars VDU, Vilniaus universiteto (VU), Kauno kolegijos (KK), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Vechtos universiteto (Vokietija) atstovai.

„Darnus vystymasis aukštojoje mokykloje“ diskusijoje dalyvaus Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Asta Junevičienė.

Diskusijos programa