Disertaciją VDU gins Turkijos ambasados Lietuvoje atstovė S. Hanbay

Spalio 7 d., penktadienį, 14 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-202) vyks Turkijos ambasados Lietuvoje antrosios sekretorės Seydos Hanbay disertacijos viešas gynimas.

Disertacijos pavadinimas – „Europos valstybių-NATO narių, kurios nėra ES narės, dalyvavimas bendroje saugumo ir gynybos politikoje: Turkijos atvejis“. Mokslinio darbo vadovas – prof. dr. Liudas Mažylis, disertacijos gynimo taryboje – prof. dr. Šarūnas Liekis, prof. dr. Irmina Matonytė, prof. dr. Gediminas Vitkus, prof. dr. Regina Jasiulevičienė, prof. dr. Charles Szymanski.

Disertaciją galima peržiūrėti Vytauto Didžiojo universiteto bibliotekoje (K. Donelaičio 52, Kaunas) ir Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino 51, Vilnius).