Diplomų įteikimo šventėje – ir garbės daktaro regalijos

Birželio 18-23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas džiaugsmingai atsisveikins su naujaisiais absolventais. Šįkart šventiniuose renginiuose bus įteikiami ne tik diplomai baigusiems studijas, bet ir garbės daktaro vardo regalijos profesorei Katherine Tyson McCrea.

Šventė prasidės VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) birželio 18-ąją, ketvirtadienį, 10 val., įteikimais Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bakalaurams, nuo 13 val. – ir magistrams. Teisės fakulteto absolventai bus išlydimi nuo 16 val.

Tą pačią dieną 11 val.  VDU didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) bendruomenė bus kviečiama dalyvauti Šv. Mišiose ir, nuo 12 val., Katalikų teologijos fakulteto absolventų šventėje.

Birželio 19 d., penktadienį, visos iškilmės vyks VDU didžiojoje salėje. Čia 10 val. ant scenos žengs Gamtos mokslų fakulteto absolventai. Popiet, 13 val., iškilmingoje ceremonijoje VDU garbės daktaro vardo regalijos bus įteiktos Čikagos Lojolos universiteto profesorei Katherine Tyson McCrea.

VDU garbės daktaro vardas profesorei suteiktas už svarų indėlį rengiant studijų programas ir perkeliant pažangiąją akademinę patirtį, už aktyvų bendradarbiavimą VDU integruojantis į tarptautinę mokslo ir studijų erdvę, kokybės užtikrinimą ir inovacijas aukštajame moksle.

Dienos iškilmes užbaigs Socialinių mokslų fakulteto absolventų šventė.

Birželio 22-ąją, pirmadienį, didžiojoje salėje absolvento kepuraitėmis pasidabins baigusieji Ekonomikos ir vadybos bei Menų fakultetus. Birželio 23 d. ten pat su alma mater atsisveikins Humanitarinių mokslų ir Informatikos fakultetų absolventai, o 14 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5) – Muzikos akademijos bakalaurai ir magistrai.

Tikslus visų diplomų įteikimų laikas ir vieta – renginių programoje ir VDU įvykių kalendoriuje.