Dėstytojams ir studentams – stažuočių galimybė JAV

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ambasada Lietuvoje skelbia konkursą SUSI (Study of the United States Institutes for Scholars), skirtą aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams atlikti vasaros stažuotes ir kursus JAV.

Dėstytojams

JAV ambasada skelbia konkursą šešių savaičių trukmės vasaros stažuotėms Jungtinėse Amerikos Valstijose aukštųjų mokyklų dėstytojams, besispecializuojantiems Amerikos studijose: JAV politikos, ekonomikos, literatūros, istorijos, religijos ir kitose, panašios mokslinės srities temose.

Daugiau informacijos apie konkursą bei paraiškos formą.

Studentams

JAV ambasada skelbia konkursą penkių savaičių trukmės vasaros kursams Jungtinėse Amerikos Valstijose I-III kurso bakalauro studijų studentams lyderiams. Kursai vykdomi dviejuose institutuose: Pilietiškumo ir Aplinkosaugos. Atkreiptinas dėmesys, kad kursai yra skirti pažangiems studentams, kurie studijuoja bet kurioje studijų programoje, domisi minėtųjų institutų tematika ir yra aktyvūs visuomeninėje veikloje.

Daugiau informacijos apie konkursą bei paraiškos formą.