„Declamationes“ kviečia praleisti vakarą su S. Daukantu

Lapkričio 8 d., ketvirtadienį, 16 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ kviečia praleisti vakarą su Simonu Daukantu.

Romantizmu dvelkiančio vakaro metu žiūrovai turės galimybę apmąstyti idealizmo ir racionalizmo poreikį, romantinę ir pragmatinę laikyseną; pajaus XIX amžiaus dvasią publicistiniame spektaklyje „Romantikai“, išgirs improvizuotą VDU viešosios komunikacijos studentų interviu „Romantizmo lemtys“.

Renginyje dalyvaus VDU Lietuvių išeivijos instituto direktorius, istorikas, prof. Egidijus Aleksandravičius, istorikas Domas Boguševičius, VDU Lituanistikos katedros profesorė Irena Buckley.

Vakaras užbaigs renginių ciklą, skirtą Simonui Daukantui.

Renginio skelbimas-programa

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“