Darbuotojams – seminarai studijų kokybės klausimais

VDU Studijų kokybės skyrius 2016 m. spalio-lapkričio mėn. vykdo seminarus Universiteto fakultetuose.

Seminaruose aptariamas studijų programų suderinamumas su studijų krypčių aprašais, diskutuojama apie studijų programų vertinimo ir gerinimo aktualijas, konsultuojama naujų programų ir savianalizių rengimo klausimais, apžvelgiami Studijų kokybės skyriaus darbuotojų parengti „Patarimai ir pavyzdžiai studijų programos savianalizės suvestinės rengėjams“.

Seminarų laikas derinamas su kiekvieno fakulteto administracija. Kviečiame sekti Jūsų fakulteto pateikiamą informaciją ir naujienas „FirstClass“ konferencijoje „VDU darbuotojai“/„Studijų kokybė“.

Daugiau informacijos teikia VDU Studijų kokybės skyrius (S. Daukanto g. 27-318, Kaunas), tel. (8 37) 327 817.