Dainius Radzevičius su VDU studentais dalijosi mintimis apie šiandienos žiniasklaidą

2015

Vasario 22d. VDU radijas kvietė į diskusiją su Lietuvos Žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininku Dainiumi Radzevičiumi tema „Žurnalistika – tarp verslo ir etikos“. Susitikimo metu buvo kalbama apie etiškos žurnalistikos principus, Lietuvos žurnalistikos situaciją ir ateities perspektyvas.

Kviečiame žiūrėti paskaitos vaizdo įrašą, kurį rasite VDU.lt skiltyje videopaskaitos.  Šioje skiltyje Vytauto Didžiojo universitetas pristato savo iškiliausių svečių, profesorių, VDU Garbės daktarų ir Garbės profesorių paskaitų vaizdo įrašus. Daugiau paskaitų, seminarų bei diskusijų filmuotos medžiagos rasite interneto svetainėje TVDU.lt.

Taip pat kviečiame žiūrėti Erikos Vyšniauskaitės (erika.vysniauskaite@fc.vdu.lt) fotoreportažą.