Dailės, humanitarinių ir socialinių mokslų kongresas Turkijoje

Maltepės universitetas Stambule organizuoja 6-ąjį Maltepės universiteto tarptautinį studentų kongresą (MUISC) dailės, humanitarinių ir socialinių mokslų srityse (FAHASS 2018), kuris vyks 2018 m. balandžio 17-20 dienomis Stambule, Turkijoje.

MUISC yra tarptautinis renginys, kurį organizuoja „studentai studentams“, suteikdami jiems unikalią galimybę pristatyti ir pasidalinti prasmingomis idėjomis ir darbais juos dominančiose mokslo srityse. Pagrindinė šių metų kongreso tema yra „XXI a. pasaulinės problemos ir galimi sprendimai“. Organizatoriai kviečia bakalauro ir magistrantūros studentus iš viso pasaulio siųsti įvairioms temoms skirtus pranešimus ir parodinius dailės kūrinius.

Kongreso kvietimas

Daugiau informacijos teikiama el. paštu fahass@maltepe.edu.tr, socialiniuose tinkluose „Facebook“„Instagram“„Twitter“ ir FAHASS tinklalapyje.