Čekų mokslininkas – apie rinkiminę sistemą

Rugsėjo 26 dieną, antradienį, 11.15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-203) viešės svečias iš Pilzeno (Čekija) – dr. Vladimir Naxera, kuris dalinsis įžvalgomis apie rinkiminę sistemą viešoje paskaitoje „Parlamento rinkimai Čekijoje“ (Czech Republic on the Way of Parliamentary Elections).

Paskaita vyks anglų kalba.

Dr. Vladimir Naxera – Vakarų Bohemijos universiteto (Čekija) Politikos ir tarptautinių santykių katedros lektorius ir mokslininkas. Savo disertacijoje jis daugiausia dėmesio skyrė korupcijai ir jos suvokimui postkomunistinėje Čekijoje. Jo dabartinė interesų sritis yra instrumentinė istorijos politizacija. V.Naxera taipogi nagrinėja Vidurio Europos politiką, šiuolaikinės Rusijos visuomenę, Rytų ortodoksų bažnyčią bei geopolitiką.

Renginio organizatoriai: VDU PMDF Politologijos katedra.