Priimami studentų prašymai paskoloms gauti

VDU Studentų reikalų tarnyba ir Valstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo rugpjūčio 21 d. iki rugsėjo 25 d. 24 val. aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios, trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų ir laipsnio nesuteikiančių programų studentai kviečiami teikti prašymus valstybės remiamoms ir valstybės paskoloms 2014/2015 m. m. gauti.

Studentai, norintys gauti valstybės paskolą (įstoję iki 2009 m.) arba valstybės remiamą paskolą studijų įmokai sumokėti, gyvenimo išlaidoms ar dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis, per nurodytą laikotarpį turi užsiregistruoti Valstybinio studijų fondo tinklalapyje jungiantis per sistemą „Saugus prisijungimas“ bei užpildyti prašymą – anketą valstybės paskolai arba valstybės remiamai paskolai gauti, vadovaudamiesi prašymo – anketos pildymo – instrukcija.

Daugiau informacijos teikia Studentų reikalų tarnyba ir Valstybinis studijų fondas.